Kāpēc meitenēm labāk patīk sliktie puiši?

Sērfojot pa netu uzgāju interesantu rakstu. Why Nice Guys Can’t Get Girl. Interesants raksts par to, kāpēc meitenes labāk izvēlas džekus, kuri ir slikti (sliktie puiši).

Es šim rakstam pilnībā piekrītu, tādā ziņā, ka meitenēm nepatīk džeki kuri ir jauki, iemesli tam ir šādi.
“They’re not a challenge.”
“They’re too boring.”
“There’s no excitement.”
“They’re too easy to get.”
“They’re pushovers.”

Viens no iemesliem kāpēc meitenēm viņi nepatīk ir tāds, ka viņi neizrāda savu vīrišķību, ir vāji, neapmeklē trenežieru zāles, nenodarbojas ar sportu, ir iekļuvuši rutīnā, labāk dzer alu ar draugiem, nekā iet piemēram paskriet.

Vēl šajā rakstā uzsvērts par to, ka katram dzimumam jābūt sev atbilstošam. Tas būtu – sievietēm jācenšas būt sievišķīgām, vīriešiem vīrišķiem. Nevajadzētu aizmirst to, kas mēs esam. Un protams vienmēr jābūt drošam un pārliecinātam, arī interesantam un oriģinālam.

Jaukie puiši parasti novērtē meiteni kā vissaugstāko šajā pasaulē. Tā manuprāt ir viena no pazīmēm, ka Tu esi jaukais puisis. Protams, tas tā vnm nav, un būt jaukam nav nemaz tik slikti. Bet, ja Tu novērtē sievieti kā visaugstāko, viņai tas ar laiku apniks, tas izraisīs rutīnu. Tev jābūt kaut kam ar ko nodarboties, saviem mērķiem, neatkarīgam ar sievieti, sievietēm labāk patīk pieturēties pie spēcīga (garīgā un fiziskā ziņā) partnera.

Tad šajā rakstā vēl interesanta lieta ir par estrogen un testosterone , kas ir zinātniski izskaidrots, kāpēc sievietēm patīk vīrieši kuriem ir augsts Testosterone līmenis, tas ir tāpēc ka sievietēm ir estrogens un ”Estrogen is attracted to testosterone”, tas nozīmē ka sievietes pievelk testosterons. Protams, tas nenozīmē ka jāsāk injecēt sev testosterons, jo tas izraisītu to, ka tas dabīgā veidā vairs neveidotos.

Un par sliktajiem puišiem. Sliktie puiši parasti ir brīvi, viņi nav piesaistīti likumiem, viņiem ir dažādas problēmas un viņi nedzīvo ideāli saldajā dzīvē. Viņi zināmā mērā bauda dzīvi. Manuprāt, šis viss ir mazliet pārspīlēts, tomēr ja tā padomā, tad fakts, ka sliktie puiši paņem labākās meitenes, ir diezgan patiess.

Secinājumi: Jānodarbojas ar sportu, jāatīsta sevi, jāpilnveido sevi, un tas viss dos daudz lielāku iespēju pievilkt jaukas, skaistas, prasīgas meitenes. Meitenes nav tas pats galvenais, tomēr aizmirst jau arī nevajadzētu.

Ceru, ka kaut kas noderēs.

Advertisements

4 komentāri »

 1. Arturs said

  Jākļūst sliktam :_)

 2. aivars said

  pietiek ar piķi

 3. Autors said

  “Viņi nav problēma.”
  “Viņi ir pārāk garlaicīgi.”
  “Nav uztraukums.”
  “Viņi ir pārāk viegli nokļūt.”

 4. Māris said

  es domāju, ka tas ir tādēļ, ka sliktajiem puišiem patīk meitenes!

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: