Aizturēts kārtējais brits, kurš nokārtojas pie Brīvības pieminekļa.

 

Vakar aizturēts kārtējais Lielbritānijas pilsonis, kurš kārtoja dabiskās vajadzības pie Brīvības pieminekļa.

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja Preses nodaļas vecākais inspektors Aigars Bērziņš aģentūru LETA informēja, ka ap plkst.4.20 policijas darbinieki aizturēja iereibušu 1974.gadā dzimušu Lielbritānijas pilsoni, kurš kārtoja dabiskās vajadzības pie Brīvības pieminekļa aizmugures metāla durvīm.

Aizturētais nogādāts policijas iecirknī, kur viņa organismā konstatēta viena promile alkohola.

Vainīgajam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols pēc Administratīvo pārkāpumu kodeksa 167.panta par sīko huligānismu. Lielbritānijas pilsonim piemērots 50 latu administratīvais sods.

Jau ziņots, ka 4.jūlijā Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa sodīja Lielbritānijas pilsoni Džonu Hartamu par nokārtošanos Brīvības pieminekļa apkaimē un noteica 45 latu soda naudu.

Šāds lēmums pieņemts, izskatot administratīvo lietu, kas tika uzsākta pret Hartu, kuru policija marta vidū pieķēra kārtojam dabiskās vajadzības skvērā blakus Brīvības piemineklim.

Hartu tika lūgts saukt pie atbildības pēc Administratīvo pārkāpumu kodeksa 167.panta. Viņš, būdams alkohola reibumā, 16.martā veicis huligāniskas darbības un demonstratīvi kārtojis dabiskās vajadzības pie Brīvības pieminekļa.

Pret Hartu sākto administratīvo lietu tiesa bija plānojusi skatīt jau martā, taču tiesas sēdi nācās atlikt, jo uz to nebija ieradies Harts, kurš nebija saņēmis tiesas aicinājumu, nebija atradies iepriekš norādītajā adresē, turklāt ir izbraucis, liecina tiesas sniegtā informācija.

Administratīvo pārkāpumu kodeksa 167.pants par sīko huligānismu paredz, ka par šādu pārkāpumu var piemērot naudas sodu no 25 latiem līdz 50 latiem vai piemērot administratīvo arestu līdz 15 diennaktīm.

Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) sabiedrisko attiecību sekretāra pienākumu izpildītājs Guntis Skride iepriekš informēja, ka dabīgo vajadzību kārtošanas brīdī vīrieti fotografējuši draugi.

RPP darbinieki viņam noformēja administratīvā pārkāpuma protokolu par sīko huligānismu.

Veicot pārbaudi, Harta asinīs tika konstatētas 2,83 promiles alkohola.

http://www.postfactum.lv/1/3/?id_news=13885

Tiešām kārtējais stulbums. Nez vai britiem patiktu ka kāds latvietis aizietu un apmīztu karalieni? Labi saprotu alkohola reibumā, bet ir tak jāsaprot kur tu to dari!

Advertisements

2 komentāri »

  1. medutinjsh :D said

    apaccc 😀 nju musejie polici malaci 🙂 njem tik ciet! huligaanus 😀 njaa,,ko vajag,to vajag..
    bet tie pffff lai mizz bixass 😀

  2. Rinalds said

    lol 😀

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: