11 gadīga alkāne ASV!

ASV Alabamas štata policija par braukšanu dzērumā sodījusi kādu 11 gadus vecu meiteni, vēsta ABC News.

Automašīna pa štata ceļiem traukusies ar 160 km lielu ātrumu stundā. Ceļu policijas patruļdienesta darbinieku mēģinājumi auto apstādināt nevainagojās panākumiem, gluži pretēji, pārkāpēja braukšanas ātrumu tikai kāpinājusi. Pilsētā automašīnas vadītāja sadūrusies ar citu transporta līdzekli un viņas vadītais auto apgāzies. Tikai šeit policijai izdevās notvert veiklo likumpārkāpēju.

Liels bija policistu izbrīns, ieraugot, ka automašīnu vadījusi 11 gadus veca meitene, turklāt pamatīgā alkohola reibumā. Viņas asinīs konstatētais alkohola līmenis pārsniedzis pat pieaugušam autovadītājam atļauto promiļu daudzumu.

Meitene nogādāta slimnīcā. Jaunā autobraucēja dzīvībai bīstamus ievainojumus nav guvusi, vien dažas nelielas brūces un skrāpējumus. Par viņas izklaidēm informēti tuvinieki.

Policija viņu sodījusi par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, par izvairīšanos no ceļu policijas, pārgalvīgu braukšanu un, protams, braukšanu dzērumā.

Mašīnu meitene aizņēmusies no kāda radinieka. Policija vēl mēģina noskaidrot, kur un kā 11 gadus vecā meitene tikusi pie alkohola.

http://www.tvnet.lv/zinas/arzemes/article.php?id=505772 

Advertisements

8 komentāri »

 1. airpressure said

  Meitene ar iekšām.. Hm.. Mums tas tikai vēl priekšā.. gan jau mums arī būs tādi gadījumi.. =/ Bet nu respekt metenei.. vadīt autiņu 11 gadu vecumā uz 160 km/h..

 2. beatriche said

  Izlasot par to gan uzreiz rodas jautājums, kas tas par radinieku, kas 11 gadus vecam bērnam “aizdod” automašīnu? Laikam jau, ka šeit aizņemšanās ir saprotama ar auto nočiepšanu, bet vispār situācija ļoti skumja un pat nesaprotama-kā kkas tāds var bērnam ienākt prātā un kā tas ir īstenojams..? Vai tad šādas lietas nepienāktos sastrādāt piedzērušiem pusaudžiem??
  Cilvēkiem jālaiž bērnus pasaulē tad, kad paši būs spējīgi par viņiem būt nomodā un audzināt, rūpēties. 11 gadi..es vienpadsmit gados spēlējos ar Lego un lasīju Vinniju Pūku! Smieties vai raudāt..nez.

 3. Renča said

  “Bet nu respekt metenei.. vadīt autiņu 11 gadu vecumā uz 160 km/h..”
  Kas tur ko respektēt? Tas taču ir pilnīgs debīlisms. Vai tas izklausās pēc kaut kā jautra??

 4. beatriche said

  No respect, no respect indeed..nav par ko būt sajūsmā šādā situācijā..vnk skumji, ka tā.

 5. airpressure said

  Skumji tas ir, bet respektēju tāpēc ka citi 11 gados vēl ar lego spēlējās (es ar tai skaitā), protams, tas ir arī debīlisms, jo vēl piedzērusies.. Ja viņa savu prasmi citur pielietotu, varbūt, kas labs sanāktu, bet acīm redzot, audzināšana nekam neder, jo 11 gadīgai meitenei ASV dabūt alkoholu.. Njā problēma ir liela..

 6. salduminjsh said

  nju jaa..neteixim baigaiz talantss…bet pffffff….ja vell butu skaidraa 🙂 bet nju taa..vsp apacc …

 7. salduminjsh said

  es baucu ar 200 galigaa palii unj nivienjs manji niaptureeja! 😀 kur skataas policija? 😛

 8. salduminjsh said

  nju lap lap..teixim taa…
  respect–ka tadaa vecumaa vada automashiinju…..bet…tadaa stadijaa???pffff…tas nekam neder…tiesham nez…situacija baigaaaa…vsp tas galiigi garamm…

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: